Kategórie

O nás

Predajňu KDM MOTOSPORT sme otvorili v roku 2005 v Partizánskom na Záhradníckej ulici. Prvé roky sme boli autorizovaným predajcom motocyklov Kawasaki a skútrov Keeway, športového oblečenia FOX a distribútorom rôznych moto produktov.

V roku 2011 sme ukončili predaj motocyklov, rozšírili ponuku moto oblečenia a príslušenstva a spustili sme predaj cez nový eshop www.kdm.sk.

K výraznej zmene prichádza v roku 2019 presťahovaním do nových väčších priestorov v Malých Uherciach pri Partizánskom. Náš obchod sa nachádza pri výjazde z Partizánskeho-Malých Uheriec smerom na mesto Prievidza.

V našom kamennom obchode v súčasnosti nájdete veľký výber moto oblečenia, doplnkov, príslušenstva a náhradných dielov pre každý druh motocyklov, či už offroad (motocross, enduro) alebo road (cestné endurá, turistické motocykle, superšport, chopper, cruiser...).

Sme oficiálnym predajcom mnohých svetových značiek ako napríklad SIDI, SCOTT, HJC, 4SR, OXFORD, REBELHORN, LS2, CASSIDA, MOTUL, PUTOLINE, 100%, THOR MX, MOTO-MASTER, PROX, POLISOPRT, R-TECH, UFO, ZAP TECHNIX, CYCRA, DUNLOP, METZELER a veľa ďalších.

Radi Vás na našej predajni privítame a poradíme s výberom tých správnych produktov :-)